ПРО СТАРТ

З радістю і нетерпінням та з великим бажанням запрошуємо всіх скаутів Організації Українських Скаутів та старих та нових друзів- скаутів дружніх скаутських організацій прийняти участь в Скаутському Старті “Княжий Лев” 2014

ОРГАНІЗАТОР: Округа Львів- Організації Українських Скаутів

УЧАСНИКИ: Скаути Округи Львів-Організації Українських Скаутів, Скаути  Організації Українських Скаутів інших Округ, скаути партнерських та дружніх Скаутських Організацій та груп, спеціально запрошені гості.

ТЕРМІНИ: 3-5.10.2014

МІСЦЕВІСТЬ: с.Тухня Сколівськог району, Львівської області за 128 км. від Львова

ВНЕСОК: 340 грн (включає: проживання, харчування- вечеря в пятницю, сніданок, обід, вечеря - в суботу, сніданок, обід – в неділю, нашивка та дорога від Львова до Сколе і назад).

ЛЕГЕНДА СТАРТУ: Вітерець у жовтні трохі сумний, бо осінній, зривав з дубів ще висяче на гіллі жовто-багряне листя.  А те що не зірвав, трималось на гіллі й чекало своєї черги, щоб лягти поруч із  опалим, й ще сильніше заховати під собою розкидані навкруги жолуді та примерзлі вночі гриби. А де як листя, летить у клокочучу та джурчащу поруч із дубом річку. Вона біжить кудись, вигибаючись то праворуч то ліворуч, як змійка, несе за собою, тягне далі у мандри опале дубове листя. Так вони пливуть, доки не застрягнуть у заводі. А тим що пощастило вирватись з неї, стримкий потік води несе далі. Джурчить та несе... Далі, за старою дубравою, починався вже інший ліс. Густий та щільний. Килим з опавших дубових листів зник. Спочатку його замінила суха, вже примерзла трава, а потім з"явився зелений сочний мох. Глибоким шаром він стелився по землі, ховаючі старе гілля, траву та навіть каміння. Де він не взмозі був накрити собою камінь, той сторчав з нього ниби пронізуючі. Але на допомогу мху прийшов лишаник. Він вже вкривав каміння, де небуло мху. Де не де з"являвся камінь, що мав великій розмір, майже у мій зріст. Велитенські неохопні дуби, що стоять вже сотні років взовж швидкої та стримкої річки,  скидаючи навкруги листя та жолуді. Якими ласують лісові мешканці.  Велике каміння, мох, та дивне чорне озеро.  А ще ниби крізь дерева, з за каміння дивився хтось на нас, наблюдає. То саме він що наблюдає хлюпотів біля річки, мовчав сидячі у воді чорного озера.
Ховав після мене мої сліди та маскував від мене лісне каміння... (Слова невідомого автора)… Запрошуємо тебе на Сколівщину - місце таємничих гір і лісу та водоспаду, місця героїзму що чути багатьма століттями. Місце де жили наші герої Захар Беркут та Олекса Довбуш, Князь Святослав, де був перший вишкільний скаутський табір львівських скаутів Андрія Малковського і перший скаутський табір ОУС. В цих місцях ще досі чути звуки трембіти, дзвін мечей лицарів,  поезію Івана Франка та скаутську науку Андрія Малковського, а також ельфів та мавок.

НЕОБХІДНЕ СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ КОЖНОГО УЧАСНИКА:
- Повний скаутський однострій (сорочка, хустка, спідниця або шорти, гетри, берет)
- Спальник
- Речі до спання
- Ліхтарик
- Пісенник скаута
- Посібник скаута
- Компас
- Засоби до вмивання
- Речі на теплу і холодну погоду
- Змінне взуття
- Посуд
НЕОБХІДНЕ ДЛЯ ЦІЛОЇ ГРУПИ:
- Знамено
- Аптечка


Comments